Binnen deze zeilroute is sprake van 1 langere afstand van ongeveer 35 mijl. We bezoeken baaien maar ook wat grotere havenplaatsjes. We ontdekken Turkije al zeilend, we zien de mooiste plekken. Deze flottielje is geschikt voor alle zeilliefhebbers die ook nog wat meer van Turkije willen zien. Ook voor kinderen is deze flottielje zeer geschikt. De route is flexibel. Alleen bij de routes in het voor- en najaar wordt er gewisseld in Kas om een mooie one way mogelijk te maken.
Na een uitgebreide briefing en nadat de boodschappen voor de eerste dagen zijn ingeslagen, start de tocht naar een van de prachtige baaien van Skopea Limani. Vervolgens varen we de baai van Fethiye uit naar Karacaören. Dan een prachtige lange zeiltocht, langs de 7 kapen naar Kalkan. Een mooi oosters aandoend havenplaatsje met leuke winkeltjes en restaurantjes.
Vanaf Kalkan de hoek om naar het oosten, dicht langs het Griekse Kastellorizon naar een baai ten zuiden van Kas, een geheimzinnig mooi oosters oud gebied.
Dan verder naar Kekova, zeilend langs vele kleine onbekende eilandjes richting het oosten. Onderweg zijn diverse oudheden en sarcofagen te zien.
Vervolgens een paar dagen om de oude oosterse omgeving te verkennen. Zeilen rond het eiland, cultuur snuiven en zelfs een excursie op een glasbodemboot behoort tot de mogelijkheden.
Daaropvolgend een zeiltocht naar een prachtige baai aan de buitenzijde van de Kekova binnenzee, omsloten door enorm hoge rotspartijen. De volgende dag zeilen we weer richting het westen naar het prachtige stadje Kas.
Routes kunnen altijd worden aangepast afhankelijk van het weer of als we het gevoel hebben dat gasten aan bepaalde andere baaien meer plezier beleven.